ENT250252/162
Dostępne 0
Dostępne 24h 3
Wyświetleń: 0
Podkładka regulacyjna } (cena za 5 szt. , DENSO, śr. wew. 21,5mm, śr. zew. 24,3mm, gr. 1,62mm)
Art. nr.: ENT250252/162
EAN: 5901655003390
Producent: ENGITECH
Grubość [mm]: 1,62
Średnica wewnętrzna [mm]: 21,5
Średnica zewnętrzna [mm]: 24,3