ENT250360/155
Dostępne 0
Dostępne 24h 4
Wyświetleń: 0
Podkładka regulacyjna wtryskiwacza CR Denso cena za 5 szt. (pod cewkę, skośna, śr. wew. 1,6mm, śr. zew. 3,95mm, gr. 1,55mm)